25. 4. Marek

Zítra: Oto
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > ČEZ - změna způsobu oznamování o odstávkách elektřiny

ČEZ - změna způsobu oznamování o odstávkách elektřiny

Datum konání:
15.3.2021
Datum ukončení:
31.12.2021

Změna způsobu oznamování o odstávkách elektřiny

V souvislosti se zvyšováním kvality komunikace si Vás dovolujeme informovat o úpravě stávajícího způsobu doručování upozornění na plánovaná přerušení dodávek elektřiny, týkající se území Vašeho správního obvodu.

V přechodném období do 30. 4. 2021 probíhá paralelní doručování předmětných upozornění, a to prostřednictvím stávající e-mailové komunikace a současně také nově prostřednictvím datové schránky, jejíž součástí je seznam odstávkou dotčených adres s orientačním mapovým podkladem.

Od 1. 5. 2021 bude doručování upozornění na plánované odstávky elektřiny probíhat výhradně do datových schránek dotčených obcí.

O této změně již byly v předstihu všechny obce na našem distribučním území zpraveny (viz průvodní sdělení a brožura k nahlédnutí).

Věříme, že výše popsané úpravy budou vnímány jako přínos ve smyslu naplnění společných zájmů při informování občanů.

Děkujeme za spolupráci a přijetí opatření, vedoucích k bezproblémovému zajištění příjmu informací zasílaných provozovatelem distribuční soustavy.

ČEZ Distribuce, a. s.

čez.JPG