19. 4. Rostislav

Úvod > Život v obci > Aktuality > ZMIZELÉ HŘEBEČSKO - připravovaná publikace

ZMIZELÉ HŘEBEČSKO - připravovaná publikace

Zmizelé Hřebečsko

Na podzim letošního roku vychází publikace Zmizelé Hřebečsko, která prostřednictvím historických fotografií mapuje architektonické a stavební proměny venkovských obcí Moravskotřebovska a Svitavska od konce 19. století do roku 1950. Součástí publikace je i vaše obec. Dobové fotografie doprovází text o historii a významných památkách obce od nejstarších dob do současnosti. Celkový rozsah publikace je kolem 300 stran, každá z padesáti zařazených obcí je představena prostřednictvím pěti až deseti fotografií a dvěma stranami textu. Publikace nebude ve volném prodeji, výše nákladu se odvine od zájmu čtenářů, kteří si ji objednají a předplatí. Pokud byste měli zájem publikaci získat, dejte mi prosím vědět na mail jsmeral@gmail.com nebo prostřednictvím facebookové stránky https://www.facebook.com/zmizelamoravskatrebova (přes messenger). Na fb stránce můžete sledovat aktuální informace o projektu.

Zmizelé_Hřebečsko_obálka2.jpg